rahamägi

Parimad laenuportaalid Eestis 2015

Aeg on ülevaateks meie hinnangul möödunud aasta parimatest laenuportaalidest Eestis. Toome teieni kolm hinnatuimat finantsasutust, kes on saanud tuntuks paindlike lahenduste poolest ning suudavad Sulle pakkuda just seda, mida vajad! Need laenufirmad on finantspartnerid, kelle peale võid kindel olla.

1. Pank, tarbimislaen, hoius, autolaen
See tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank väljastab laene summas 300 kuni 10 000 eurot. Laenuperioodi pikkuseks on maksimaalselt 5 aastat. Lisaks tarbimislaenule, mida võib kulutada oma ära nägemise järgi, pakutakse ka raha uue auto ostuks ehk autolaenu. See sihtotstarbeline laen sobib igas vanuses sõiduki ostuks ning kaskokindlustust pole vaja teha. Bigbank on eelistatud valik, sest laenu saavad kõikide pankade kliendid ning laenusummad on äärmiselt paindlikud. Tagasimaksetega saad alustada alles kolme kuu pärast ning lisaks pakutakse kahekuulist rahulolugarantiid, mil võid laenu ilma täiendavate kulutusteta tagastada, kui sa pole teenuse või lepinguga rahul. Laenutaotlus esita siin

2. Laenuportaal – Personaalne laenukonto
Ettevõte pakub sulle isiklikku laenukontot, mis on mõeldud ettevaatusabinõuna enda kaitsmiseks ootamatute kulutuste eest ehk maksevõime säilitamiseks, siis kui raha napib. Laenukonto näol on tegemist tagavararahaga, mida saad kasutada siis kui vaja. Registreerunud klientidele on teenus kättesaadav 24h. Laenukonto idee on mõelda ette ning avada tasuta konto täna. Täna avatud tasuta laenukonto näol on sul tulevikus tagavaraks raha olemas. Kõrgtasemel tehnoloogial baseeruvad lahendused on kaasaegse tarbija privileeg.Liitu tasuta!

3. Laenuportaal – Kiirlaen, väikelaen
Ettevõtte missiooniks on Eesti laenuturul olla parim kiirlaenupakkuja ning tuua klientidele sõbralik ja kiire teenindus. Portaali kaudu saab tihti erikampaania korras laenu enneolematult madala intressiga ja ilma lepingutasuta. Laene on võimalik ka ennetähtaegselt tagastada. Kiirlaenud 50 kuni 2000 eurot, väikelaenud 2250 kuni 5000 eurot. Tasub märkimist, et aastalõpu kampaania korras saab kuni 1000 eurot lausa 4 kuuks ilma intressita. Sellise laenupakkumise puhul oleks kuumakse 250 eurot ja kogu intress €0. Tutvu pakkumisega!