LAENUD 2016 - SOODSAD LAENUPORTAALID & PARIMAD LAENUPAKKUMISED INTERENTIST 2016: Laenufirmad, Laenuandjad, Laenupakkujad

SOODSAD LAENUPORTAALID & PARIMAD LAENUPAKKUMISED INTERENTIST 2016: Laenufirmad, Laenuandjad, Laenupakkujad

LAENUD 2016: Taotle soodne laen internetist

Taotle hea ilma tagatiseta ja parima intressiga soodne laen internetist eraisikule Eestis kiiresti ning mugavalt mõistlikel tingimustel ja odava lepingutasuga sularahas või pangaülekandega.

Laenupakkujad on laenufirmad ja laenuandjad Eestis, kelle tootevalikust otsi parim laenupakkumine, mis vastab sinu vajadustele, et saaksid finantseeringu soodsaima intressiga ja üleüldiselt sobivatel tingimustel. Targalt laenates hoiad kulud madalal ja suudad täita laenuga seatud eesmärgid.

Alljärgnevast tekstist saad teada, missugune on parim laenuportaal sulle, kust leida soodne laen eraisikule odava lepingutasuga ning kus oleks hea laenutaotlus sisse anda. Eraisikutele väljastatavate laenudega tegelevad laenuportaalid on väga laia haardega. Vastuse laenutaotlusele võid saada kohe ja raha 15 minutiga, aga enne laenu taotlemist tuleks endale selgeks mõelda, millise eesmärgiga laenuportaali suundute ning missugustel tingimustel eelistate raha laenata.

Kas soovid laenu tagatisega või ilma tagatiseta?
Enamik lühiajalisi laene, milleks on kiirlaen, väikelaen ja tarbimislaen on ilma tagatiseta laenud. Suurema summa laenamisel võib lühiajaliste laenude puhul kasutada ka lisatagatist, et kaubelda endale välja soodsam intress. Pikema perioodiga laenud nagu kodulaen, kinnisvaralaen või autoliising on tüüpiliselt tagatisega laenud, kus laenuga soetatav vara kuulub finantsettevõttele kuni viimase osamakse tasumiseni. Ära võiks märkida ka laenud maa tagatisel ja laenud sõiduki tagatisel (autolaen ja autokiirlaen), kus inimene saab raha laenuks tagatise vastu, mida võib kasutada oma äranägemise järgi.

Kas soovid laenutaotluse allkirjastada käendajaga või käendajata?
Lisaks varalisele tagatisele võib oma laenutaotlusele otsida ka käendaja, kes vastutaks laenuga seotud kohustuste eest, kui laenu taotleja peaks sattuma keerulisse finantsolukorda, kus tal pole võimalik enam laenu teenindada. Kokkuvõtvalt nimetatakse seda laenu käenduslaenuks. Lühiajalised laenud on enamasti ilma käendajata, laenufirmad otseselt ei otsi ega oota kliendilt käendaja olemasolu. Taotluse esitamiseks suundu meelepärasesse laenuportaali ja järgi juhiseid.

Kas teadsid, et enamik laenufirmasid väljastab laene ainult regulaarse sissetulekuga inimestele?
Laenu saamiseks on vajaline regulaarse sissetuleku olemasolu, sest laenuportaalid peavad tegutsema vastutustundliku laenamise põhimõtetel, mis kohustavad neid veenduma kliendi finantskäitumine on mõistlik ja laenuvõtja on maksevõimeline. Ilma sissetulekuta laenu saamiseks eelistavad inimesed oma vara pantida või kasutada eelpool mainitud käendaja abi. Juhul, kui eelistate vara pantimise kasuks ja te ei suuda laenu õigeaegselt teenindada, katab panditud vara teie vastu esitatava nõude ja sellega peaks olema lugu lõppenud.

Kuidas soovid tõestada laenu saamiseks vajalikku sissetulekut?
Sissetulekute tõestamiseks eelistavad laenuportaalid kahte dokumenti – palgatõend või pangakonto väljavõte. Kui soovid laenu ilma palgatõendita, siis esita laenuportaalile oma viimase kuue kuu pangakonto väljavõte. Kui soovid aga laen ilma pangakonto väljavõtteta, esita laenuportaalile palgatõend, et näidata stabiilse sissetuleku olemasolu. Kuigi laenufirmad üldiselt tunnevad huvi ka teie olemasolevate kohustuste kohta ning laenu taotlemisel tuleb ka need tihti ära märkida.

Kuidas soovid isikutuvastuse teha ID kaardiga internetis, postkontoris, Maxima kaupluses või laenufirma kontoris?
Internetis isikutuvastuse tegemise eeliseks on see, et sa saad isikutuvastuse ilma kodust lahkumata ära teha. Ei ole vaja kuskil postkontoris järjekorras seista või mööda linna seigelda, et õige laenukontori asukoht üles leida. Postkontorisse minnes on muidugi eeliseks, et võid laenatud raha sealt samas ka sularahas kätte saada. Siit ka järgmine küsimus.

Kas vajad laenu sularahas või eelistad raha saada traditsioonilise pangaülekandega?
Raha saamine pangaülekandega on mugav ja eelistatuim viis väljamakse saamiseks. Laenates pangast, saate raha kuni 3 tööpäevaga, laenukontorist enamasti 1 tööpäevaga ning kiirlaenupakkujatelt võib raha ülekandega saada isegi 15 minutiga. Sularaha eelistavad inimesed, kes soovivad mõnel põhjusel panku vältida ja eelistavad saada raha peo peale. Näiteks võivad paarisuhtes olevad inimesed jagada pangakontot ning ei soovi isiklikel põhjhustel läbi ühise pangakonto laenudega arveldada.

Olles mõtestanud enda jaoks asjad läbi, vali välja sobiv pakkumine ja järgi juhiseid.